PROJEKTY WNĘTRZ NOWY TARG

Nasze aranżacje i projekty wnętrz Nowy Targ czerpią swoja inspirację z otaczającego nas świata. Projektując wnętrza staramy się nawiązać do ich otoczenia, często w koncepcji wykorzystywane są motywy folklorystyczne oraz naturalne materiały. Podążamy za obowiązującymi trendami jednocześnie słuchając uwag i wskazówek naszego klienta. Dostosowujemy się do jego potrzeb, chcemy spełnić jego marzenia i ciepłym i przytulnym miejscu. Dzięki temu zyskujemy przestrzeń która idealnie komponuje się z otoczeniem na zewnątrz a przy tym pozwala na zachowanie ważnych dla nas mebli czy sentymentalnych przedmiotów. W połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami takie wnętrze tworzy niepowtarzalny ciepły klimat rodzinnego domu, pełnego funkcjonalnych rozwiązań – zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Każdy z nas chce mieszkać lub pracować w estetycznym, komfortowym i praktycznie urządzonym otoczeniu. Jednak szczegółowe potrzeby klientów zdecydowanie różnią się od siebie, dlatego bardzo ważne jest indywidualne podejście do każdego projektu. U nas zaspokojenie potrzeb klienta to podstawowy warunek udanej współpracy. Wykonując aranżację pokoju, łazienki, kuchni, biura, całego domu lub mieszkania, zawsze kładziemy nacisk na indywidualne podejście do klienta. Dostosowujemy projekt do możliwości finansowych klienta, profesjonalnie urządzone i funkcjonalne wnętrze wcale nie musi być drogie. Rozważamy wszystkie możliwości i wybieramy najlepsze. Można liczyć także na nasze fachowe rady.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym – Portfolio oraz odwiedzenia naszego - Bloga z poradami. Zdradzamy nasze triki i przestrzegamy przed błędami.COFNIJ
Portfolio wnętrza 1
Portfolio elewacji 1
Portfolio budynki 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio elewacji 2
Portfolio budynki 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio elewacji 3
Portfolio budynki 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio elewacji 4
Portfolio budynki 4
Portfolio wnętrza 5
Portfolio elewacji 5
Portfolio budynki 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze