PROJEKTY WNĘTRZ LIMANOWA

Projekty wnętrz Limanowa to nasz stały element współpracy z tym miastem. Cieszymy się zaufaniem i dajemy gwarancję zadowolenia. Proponujemy naszą kompleksową usługę, która obejmuje przeprowadzenie całego projektu – zaplanowanie, prace administracyjne oraz współprace z firmami zewnętrznymi. Takie rozwiązanie sprzyja lepszemu wykonaniu projektu – dokładnie dbamy o każdy szczegół, pracujemy z godnymi zaufania firmami, a kompleksowość usługi zapewnia o jej mniejszej cenie. Dodatkowo skracamy czas realizacji całego zlecenia.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Pracujemy z nim z przyjemnością i pasją. Chętnie mu doradzamy, zdradzamy triki, które poprawią funkcjonalność jego mieszkania lub biura. Chętnie słuchamy jego punktu widzenia, staramy się go zobrazować, tak aby spełnić jego marzenia i zadbać o komfort. Pragniemy, aby zrealizowany projekt wnętrza stał się realnym odzwierciedleniem jego wizji. Sami chętnie proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Specjalizujemy się w ergonomicznym urządzaniu. Nasi architekci wnętrz z pasją wykonują swój zawód, ich wyobraźnia i kreatywność idą ze sobą w parze. Są godnymi zaufania specjalistami, którzy nie specjalizują się tylko w jednym stylu, lecz potrafią spojrzeć na projektowanie w szerszym aspekcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym – Portfolio oraz odwiedzenia naszego - Bloga z poradami. Zdradzamy nasze triki i przestrzegamy przed błędami.COFNIJ
Portfolio wnętrza 1
Portfolio elewacji 1
Portfolio budynki 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio elewacji 2
Portfolio budynki 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio elewacji 3
Portfolio budynki 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio elewacji 4
Portfolio budynki 4
Portfolio wnętrza 5
Portfolio elewacji 5
Portfolio budynki 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze