Projekty SPA KRAKÓW

Stworzenie unikalnego projektu SPA Kraków, do którego klienci będą wracać z przyjemnością to nie lada zadanie. Wymaga stworzenia niezwykle ciekawe koncepcji – a właśnie to nasza specjalność. Musimy pamiętać, że najważniejszy jest pomysł. Dopiero później można pracować nad projektem. Nasza zdolna grupa architektów odznacza się kreatywnym i świeżym spojrzeniem na całość. Nie stosujemy rozwiązań, które były już wykorzystane. Odznaczamy się niepowtarzalnością.

Warto zastanowić się jakiego typu SPA pragniemy otworzyć. W dużym mieście korzyść przyniesie nam Day SPA lub Medical SPA (zabiegi medycyny estetycznej). Poza miastem idealne będzie Medical SPA (jako sanatorium), Hotel SPA&Wellness, Eco SPA (zgodne z naturą). Ofertę także należy skierować do określonej grupy ludzi – Panie, Panowie, osoby dorosłe, rodziny, goście hotelowi. Warto także zastanowić się nad motywem przewodnim – zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna, egzotyka, natura i ekologia. Na stworzenie swojego własnego SPA należy znaleźć odpowiednie odizolowane miejsce, które przywodzi na myśl relaks. W środku zaplanować wydzielenie odpowiednich miejsc – gabinety, sauny, baseny, szatnie i łazienki. Trzeba także pamiętać o określonych wymaganiach sanitarnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie – współpraca przy tworzeniu ośrodków SPA – pozwala nam profesjonalnie doradzić oraz stworzyć cały projekt, a także przeprowadzić jego kompleksową realizację. Efekt pracy z nami przynosi maksymalne korzyści dla klientów i pracowników. Projektowanie wnętrz to nasza pasja, a projekty SPA Kraków to nasza specjalność. Nasze projekty SPA Kraków są przemyślane i tworzone z pomocą inwestora. Uwzględniamy wszystkie przepisy, dbamy o drobne szczegóły, projektujemy SPA wyposażone w odpowiednie sprzęty i maszyny, dostosowane do wybranych już zabiegów.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO