Projekty sklepu KRAKÓW

Sklep przede wszystkim powinien być zaprojektowany komfortowo oraz funkcjonalnie dla klientów. Odpowiednia aranżacja wnętrza z zachowaniem zasad skutecznie przyciągnie do nas klienta. Zaplanowana i rzucająca się w oczy witryna, oświetlenie, ciekawe szyldy i hasła oraz obowiązujące promocje na potrzebne rzeczy zachwycą klienta i przyciągną jego uwagę. Największe znaczenie dla wnętrza sklepu ma światło – odpowiednio pokazuje produkty, eksponuje je i zachęca do ich kupna. Warto zamontować także osobne oświetlenie wszystkich półek z naszymi produktami. Na rzecz produktów warto nawet zrezygnować z okien – nie są one potrzebne w dobrze zaaranżowanym sklepie. Zachowamy wówczas więcej miejsca dla naszych artykułów.

Wykonując projekty sklepu Kraków musimy także pamiętać o zasadach – aby klienci mogli swobodnie się poruszać z zakupami powinniśmy wydzielić dla nich około 120cm na przejście. Jeśli w naszym sklepie dostępne są wózki zakupowe wówczas przejście musi być większe. Nasz klient ma się czuć komfortowo i bezpiecznie.

W sprawie dużych sklepów samoobsługowych zdradzimy Wam pewną radę – podczas aranżacji naszego sklepu wybieramy takie rozwiązanie, które oprowadzi klienta po całym sklepie, a w ostatniej kolejności do kas. Jest wówczas szansa, że klient zdecyduje się na większe zakupy. Polecamy także najważniejsze produkty codziennego użytku umieścić daleko od siebie, w odległej części sklepu.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami. Znamy się na projektowaniu i aranżacji sklepów i i innych pomieszczeń. Znamy obowiązujące przepisy, projektujemy zgodnie z normami we wszystkich stylach. Spełniamy każde marzenie naszego inwestora. Potrafimy słuchać i ciągle szukamy nowych inspiracji. Pasjonujemy się projektowaniem i aranżacją. Kompleksowo przeprowadzamy wszystkie projekty wnętrz. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie inwestora, oraz jego inspiracje. Tłumaczymy każdy etap, wszystko nadzorujemy. Dokładnie sprawdzamy każdą wersję, działamy oszczędnie – zmieścimy się w wyznaczonym przez Ciebie budżecie nie tracąc na jakości.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO