Projekty salonu KRAKÓW

Projekty salonu Kraków powinny spełniać wszystkie potrzeby domowników. Należy w nim zadbać przede wszystkim o poziom komfortu i stworzyć z niego miejsce wypoczynku i relaksu. Jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych części domu, w którym przyjmowani są goście, w którym możemy odprężyć się po pracy i wyciszyć. Nie warto projektować go bazując na obowiązujących trendach mody. Chodzi o wygodę naszą i naszej rodziny, o jego przytulność i przede wszystkim funkcjonalność. Powinien przede wszystkim odzwierciedlać nasz charakter oraz domową atmosferę.

Pokój dzienny powinien być przemyślany pod kątek powierzchni. Wszystko zależne jest oczywiście od budżetu i potrzeb oraz dokładnych funkcji, które ma spełniać pomieszczenie. Warto także dobrze przemyśleć wysokość – można przemyśleć zaprojektowanie antresoli, a to dodaje prestiżu dla całego domu. Trzeba także zastanowić się nad kształtem salonu. Jeśli będzie mały dobrze, aby był w kształcie prostokąta. Radzimy także, aby wejście do salonu było widoczne już z wejścia głównego do domu. I najważniejsze – powinien znajdować się w samym centrum domu, jako jedno z jego największych pomieszczeń.

Przy tworzeniu projektu salonu Kraków oraz przy jego funkcjonalnej aranżacji jest bardzo dużo pracy. Warto powierzyć to zadanie nam – przeprowadzamy kompleksową usługę – projektujemy, aranżujemy wnętrze oraz przeprowadzamy wszystkie prace budowlane. Pomoże to zaoszczędzić Ci pieniędzy i straconego czasu. Jesteśmy pasjonatami projektowania. Nasi architekci wnętrz starają się wiernie odzwierciedlić charakter oraz potrzeby naszego inwestora i zawrzeć je w idealnym projekcie.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO