Projekty sali restauracyjnej KRAKÓW

Projekty sali restauracji to zadanie, które warto powierzyć najlepszym architektom wnętrz. Otwarcie takiego lokalu to zbyt droga inwestycja, mająca wpływ na całe życie, aby można było zaniedbać nawet najmniejszy szczegół. Trzeba także rozważyć wiele funkcjonalnych i ergonomicznych aspektów, o których pamiętać mogą tylko architekci. Nasza firma dba o każde element restauracji.

Projektujemy funkcjonalnie, dobrze wyglądające wnętrze. Doskonale dopasowane do potrzeb klientów i grupy docelowej przedstawionej przez inwestora. Dzięki temu dobieramy odpowiednie kolory i dodatki, planujemy umiejscowienie stołów i krzeseł. Wnętrze spełnia wymogi personelu ponieważ obejmujemy projektem także pomieszczenia socjalne. Dbamy o spójną całość.

Bardzo istotnym elementem jest odpowiednie oświetlenie. Nadaje oni klimatu całemu projektu sali restauracyjnej Kraków. Zapewnia prawidłową widoczność oraz podświetla ważniejsze dla nas miejsca. W zimowo-jesiennym okresie dba o to, aby restauracja była przytulna i ciepła. Podczas opracowywania projektu sali restauracyjnej i restauracji współpracujemy z zewnętrznymi firmami elektrycznymi, które w profesjonalny sposób udzielają wielu praktycznych rad. Podpowiadają najkorzystniejsze techniki wykorzystania oświetlenia i elektryczności, i przypominają, że to właśnie zaplecze i kuchnia będą potrzebowali jej najwięcej.

Spełniamy także podstawowe warunki funkcjonalności oraz estetyki. Zadbamy i miejsca wyznaczone na pracę dla klientów, pomyślimy o rodzinach z dziećmi oraz osobach niepełnosprawnych. Wszystkie elementy będą dopasowane do siebie w sposób całościowy. Pomieszczenie nie zostanie także zagracone i umożliwi swobodne poruszanie się. Klienci będą mieli zapewnioną intymność podczas rozmów i spotkań.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO