Projekty restauracji KRAKÓW

Rozpoczynając projekt restauracji Kraków należy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Jaka będzie wielość lokalu? W jakiej kuchni będziemy się specjalizować? Czy będziemy urządzać dodatkowe przyjęcia okolicznościowe? Czy jesteśmy gotowi na większe grupy? Czy mamy miejsce dla dzieci? Pytań jest cała masa, i z przyjemnością pomożemy Ci udzielić na nie odpowiedzi oraz podać najbardziej komfortowe rozwiązanie.

Bardzo ważna jest ilość stolików w restauracji. Musi być odpowiednio dopasowana do wielkości restauracji oraz nie może utrudniać klientom swobodnego przemieszczania się. Restauracja jest miejscem spotkań oraz wielu rozmów, i należy zapewnić gościom intymność w takiej sytuacji. Warto także zadbać o różnego rodzaju rozmiary stołów. Musimy być przygotowani zarówno na większe grupy jak i mniejsze romantyczne lub przyjacielskie spotkania. Wiele osób przychodzi do restauracji także spokojnie popracować lub poczytać książkę. Warto zapewnić im do tego także odpowiednie miejsce – pamiętając o odpowiedniej instalacji elektrycznej. Goście muszą mieć możliwość naładowania laptopu lub telefonu niezbędnego podczas pracy. Przy projekcie restauracji lub kawiarni musimy także odpowiednio zadbać o przestrzeń dla osób niepełnosprawnych. Konieczne jest zachowanie odpowiednich wymogów oraz przepisów. Niezastosowanie się do tej reguły wyklucza takie osoby z możliwości skorzystania z naszej restauracji.

Klimat restauracji, która ma przyciągać swoją wyjątkowością musi być spójny i wyjątkowy. Projekt restauracji nie może być powtarzalny oraz niedopracowany. Wszystkie elementy powinny współgrać ze sobą oraz uzupełniać się. Najważniejsza rada – wystrój musy być dopasowany do podawanych dań.

Jako doświadczona firma zapewniamy, że przeprowadzimy wszystkie niezbędne formalności, stworzymy funkcjonalny i przytulny projekt restauracji Kraków zgodny z charakterem inwestora oraz jego sugestiami, stworzymy aranżację miejsca oraz przeprowadzimy jego powstanie. Działamy na terenie województwa Małopolskiego oraz okolic. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, dbamy o szczegóły oraz mamy na celu Twój sukces.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO