Projekty gabinetu KRAKÓW

Projekt gabinetu Kraków dla szefa w firmie powinien być szczególnie przemyślany. Należy przewidzieć miejsce w firmie – odpowiednio blisko wejścia, ale także w centrum. Pamiętajmy, że jest to najbardziej strategiczne miejsce w całej firmie. To tam padają najbardziej kreatywne pomysły oraz najważniejsze decyzje. Gabinet powinien stanowić całość z firmą, powinien odzwierciedlać charakter przełożonego, być funkcjonalny, stonowany i pokazywać status i profesjonalizm. To miejsce reprezentacyjne, przeznaczone także na spotkania z klientami i gośćmi, a także swego rodzaju centrum dowodzenia nad całą firmą. Osoba, która jest jego właścicielem powinna mieć możliwość dobrej i funkcjonalnej pracy, kreatywnego myślenia, oraz zapewnione poczucie komfortu. Niejednokrotnie w takim gabinecie spędza się większość dnia.

W takim gabinecie najlepiej sprawdza się duży, elegancki i wygodny fotel, matowe funkcjonalne biurko oraz stonowane dekoracje. Podczas urządzania należy także pamiętać o zaplanowaniu miejsca na spotkania – okrągły stół z fotelami, wygodna kanapa w kącie lub dodatkowe krzesła przy biurko – wybrać można zależnie od powierzchni pomieszczenia. Należy jednak pamiętać, że nie jest to miejsce które jest atrybutem władzy – przeznaczone jest do rozdzielania odpowiedzialnych zadań i egzekwowania wyników.

Projekty gabinetu Kraków wykonane przez naszą firmę zapewniają osobie przebywającej poczucie komfortu poprzez wygodne meble oraz odpowiedni styl. Odzwierciedlamy osobisty charakter osoby, pragniemy zapewnić jej jak najlepsze miejsce do pracy, które pobudzi jej kreatywność i będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Łączymy wystój gabinetu z całym biurem i tworzymy spójną aranżację wnętrza. Znamy się na trendach oraz wiemy jak odpowiednio urządzić gabinet zgodnie z nowoczesną elegancją. Wystrzegamy się chaosu oraz zachowujemy niezbędny umiar. Działamy kompleksowo – możemy zająć się projektem wnętrza Twojego biura i gabinetu oraz przeprowadzić jego powstawanie. Współpracujemy z wieloma zaufanymi firmany na rynku co pozwala zaoszczędzić Ci czas oraz pieniądze.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO