Projekty basenów KRAKÓW

Decyzja o wybudowaniu basenu w SPA , hotelu lub ogrodzie wiąże się z wieloma wyborami. Budowa dzieli się na kilka etapów. Zgodnie z projektem należy przygotować podejścia do instalacji oraz nieckę. Różniej wszystkie instalacje należy podłączyć – trzeba pamiętać o oczyszczaniu i ogrzewaniu wody. Warto skorzystać z usług hydraulicznych. Ostatnim etapem jest wykończenie całości – pomalowanie ścian, ułożenie płytek, zamontowanie przykrycia. Na koniec dodajemy basenowe akcesoria, montujemy oświetlenie oraz podłogę dookoła.

Przed rozmową z projektantem warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami. Powinniśmy uwzględnić budżet, oraz przemyśleć kto będzie z basenu korzystać. Trzeba też przemyśleć jak będzie komponował się z otoczeniem. Czy ma być on w hotelu czy na prywatnej posesji? Trzeba zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo, jego głębokość, filtry do wody oraz ogrzewanie. Musi być funkcjonalny, nie może generować kosztów oraz musi być łatwy i prosty w utrzymaniu. Ważne jest także jego umiejscowienie. Chcemy zbudować go na zewnątrz czy pod dachem?

Jeśli już zdecydujesz się na projekty basenów Kraków, na pewno zdajesz sobie sprawę z wagi przedsięwzięcia. Warto wybrać dobrego architekta wnętrz, który nie pominie żadnego szczegółu. Chodzi o Twoje zadowolenie. Nasza doświadczona na rynku firma pomoże przy przygotowaniu projektu oraz przeprowadzeniu niezbędnych formalności. Odznaczamy się konkretną i pełną wiedzą na temat wyposażenia basenowego. Pomożemy Ci znaleźć inspiracje, określić oczekiwania i budżet oraz zajmiemy się przeprowadzeniem wszelkich prac nad stworzeniem projektu basenu. Zdajemy sobie sprawę, że efekt końcowy ma nie tylko być przydatny dla osób, które będą z niego korzystały, ale także nie może generować dodatkowych zbędnych wydatków.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO