PROJEKTOWANIE WNĘTRZ KATOWICE

Projektowanie wnętrz przez nasze biuro projektowe obejmuje domu mieszkalne, mieszkania, biura, budynki usługowe, sklepy, hotele i SPA, restauracje oraz elewacje budynków. Jesteśmy jednak otwarci na nowe propozycje, lubimy podejmować wyzwania – zleć nam coś niezwykłego, a gwarantujemy, że podejdziemy do tego profesjonalnie, spełnimy Twoje oczekiwania oraz zaprojektujemy niepowtarzalny projekt.

Projektowanie wnętrz w Katowicach to niejednokrotnie nasze zadania. Współpracujemy z lokalnymi firmami budowlanymi, znamy tamtejszy rynek i wiemy co jest na topie. Możesz nam zaufać i powierzyć Twoją przestrzeń do zaprojektowania. Tworząc dla ciebie projekt wnętrza dobieramy oświetlenie, meble oraz elementy wykończeniowe. Oszczędzamy Twój czas – nie musisz chodzić po sklepach, wybierać i sprawdzać elementów. Zrobimy to za Ciebie.

Jako doświadczeni projektanci wnętrz chętnie stosujemy swoje sprawdzone metody. Chętnie opowiemy Ci o wielu trikach, jak profesjonalnie i funkcjonalnie urządzić przestrzeń, odpowiemy na wszystkie pytania. Poprzez stały i możliwy kontakt z nami na wszystkich etapach projektowania wnętrza jesteśmy dostępni do dyspozycji. Chętnie podejmujemy się aranżacji i projektowania nie tylko w Katowicach. Jesteśmy mobilnym biurem i chętnie dojedziemy na wskazane przez Ciebie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym – Portfolio.COFNIJ
apartament-tarnow
portfolio_elewacja_nowy_sacz
portfolio_koncepcja_hotelu_roznow
portfolio_projekt_biur_mielec
portfolio_projekt_elewacji_rzeszow
portfolio_budynek_biurowy_krakow
dom-jednorodzinny-limanowa
portfolio_projekt_elewacji_dworku
portfolio_dom_nowy_sacz
portfolio_dom_z_bali_myslenice
portfolio_aranzacja_elewacji_krakow
portfolio_budynek_uslugowy
projekt-wnetrz-nowy-sacz
portfolio_projekt_elewacji_tarnow
portfolio_dom_nowy_targ
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze