PROJEKTOWANIE KUCHNI KRAKÓW

Kuchnia jako serce domu powinna być funkcjonalna, przytulna i dokładnie zaplanowana z każdym szczegółem. Bardzo często można napotkać wiele problemów już na starcie planowania. Niedopasowane meble, źle rozplanowany układ sprzętów kuchennych, brakujące centymetry i niepasujące kolory. Zanim zaczniemy projektować kuchnię szukamy inspiracji, odwiedzamy sklepy meblowe oraz poszukujemy sprawdzonych firm wykonawczych. Projektowanie wnętrza kuchni nie jest łatwą sprawą. Stajemy wówczas przed wyborem wielu elementów jakim są kolory, sprzęty, meble oraz ich rozstawienie.

Projektowanie kuchni Kraków należy rozpocząć od wybrania części domu, w której ma powstać. Najlepszy wybór jest zoptymalizowany pod kątem padania światła – polecamy umieszczać kuchnię od strony północnej. Ważne jest także umieszczenie jej niedaleko wejścia głównego do domu. Musimy także wybrać styl naszej kuchni, wybrać odpowiednie kolory i meble. Kuchnię możemy podzielić także na strefy – zapasy, przygotowywanie posiłków, piekarnik oraz kuchenkę, zlew i zmywarkę oraz przechowywanie. Wszystkie muszą się łączyć ze sobą w jak najbardziej prosty i funkcjonalny sposób.

Powierzając nam swoją kuchnię zapewniamy gwarancję zadowolenia. Zajmujemy się całym projektem kuchni wraz z jego przeprowadzeniem. Znamy się na rozplanowaniu stref, zastosowaniu wydajnych układów mebli, oraz zachowaniu odpowiednich odstępów. Dobieramy i projektujemy kuchnię Kraków indywidualnie do potrzeb inwestora. Staramy się go poznać i dopasować wnętrze do niego. Wiele osób projektuje swoje kuchnie z zaczerpniętych internetowych inspiracji, lub odwzorowuje kuchnię rodziny lub znajomych. Nasza firma projektuje wnętrze zgodne z charakterem oraz oczekiwaniami naszego klienta. Współpracujemy z wieloma, godnymi zaufania firmami zewnętrznymi. Dokładnie i ergonomicznie planujemy każdy element wyposażenia kuchni oraz tworzymy niesamowity design. Projektowanie kuchni Kraków - pasja i zamiłowanie 

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO