Projektowanie galerii handlowych KRAKÓW

Rosnące w Polsce zapotrzebowanie na duże obiekty handlowe rośnie z roku na rok. Ludzie coraz częściej spędzają swój wolny czas w dużych centrach handlowych, robią kompleksowe zakupy – korzystają z marketów, sklepów z odzieżą oraz strefy gastronomicznej. Takie obiekty proponują opiekę nad dziećmi, kino, kawiarnie i restauracje, apteki, sklepy jubilerskie. To tzw. małe miasteczka, w których wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Odpowiednia aranżacja wnętrza, komfort w przemieszczaniu się i odpowiednie oznakowanie gwarantują niecodzienny sukces.

Projektowanie galerii handlowej Kraków oraz jej aranżacja wymaga dużej wiedzy oraz sporego doświadczenia. Bardzo kluczowy jest ruch klienta po obiekcie, kolejno trzeba także zadbać, aby każdy najemca miał podobne warunki ekspozycji – aranżacja wnętrza w takim miejscu musi być odpowiednia – każdy sklep musi przyciągnąć klienta. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 400 galerii handlowych, a liczba ta stale rośnie. Każdy obiekt odpowiada na potrzeby klienta, gwarantuje przyjemne umilenie spędzonego czasu, oraz komfort i bezpieczeństwo. Zachowanie odpowiednich zasad i przepisów, w połączeniu z unikalnym i wyjątkowym projektem gwarantuje niesamowity sukces.

Do przeprowadzenia prac projektowych najlepiej zatrudnić firmę zewnętrzną. Współpracując z nami mają Państwo pewność, że kompleksowo zajmiemy się całym projektem. Zatrudnimy zewnętrzne firmy, stworzymy koncepcję oraz zmieścimy się w określonym budżecie. Jesteśmy bardzo otwarci na propozycje i inspiracje, nasi architekci sprawie posługują się wieloma stylami podczas projektowania. Znamy nowoczesne rozwiązania, wiemy co sprawdza się w galeriach handlowych. Pragniemy stworzyć Waszym gościom przestrzeń, w której poczują się jak w domu.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO