Projekt hotelu KRAKÓW

Wejście hotelu wraz z recepcją to miejsca, które przyciągają najwięcej uwagi gości. Tutaj odbywa się pierwszy kontakt. Istotne jest, aby zrobić jak najlepsze dobre pierwsze wrażenie, którego nie da się powtórzyć. Musi być korzystne, zachęcać gościa do pozostania oraz wybrania naszego obiektu ponownie.

Każdy szczegół w projektowaniu recepcji ma znaczenie. Projekt hotelu Kraków, ilość dekoracji, kolory, materiał z których wykonane są meble. Wszystko przyciąga uwagę gości. Jest stworzone dla nich, ma być komfortowe oraz przytulnie. Goście w hotelu powinni czuć klimat intymności oraz bezpieczeństwa. Warto przed uprzednią aranżacją i projektem odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Jaki jest charakter hotelu? Dla kogo przeznaczony jest hotel? Ile gwiazdek hotel ma otrzymać? Wszystko definiuje indywidualne upodobanie docelowej grupy gości. Recepcja nie może być nijaka. Musi zapadać w pamięć. Powinna być wyrazista i mieć swój unikatowy charakter. Gość powinien w hotelu poczuć się beztrosko oraz przyjemnie. Bardzo liczą się detale – zimne powietrze wpadające przez drzwi wejściowe, niepraktyczny próg, który utrudnia wjazd z walizkami, ciężkie otwierane drzwi. Recepcyjna lada powinna być funkcjonalna – ze strony gości trwała, zabudowana i elegancka. Zaś od strony technicznej pełna szafek i regałów na skryte dokumenty.

Warto także odpowiednio zaaranżować hol recepcyjny. Meble powinny być wygodne oraz długotrwałe. Goście mogą spokojnie w nim odpoczywać, czytać oraz przeprowadzać ważne rozmowy biznesowe. Warto umilić gościom czas – zapewnić odpowiednie oświetlenie do pracy, gniazdka potrzebne do ładowania urządzeń lub mini-biblioteczkę dla spokojniejszych gości. Wszystkie elementy w hotelu muszą być łatwe do sprzątania. Czystość jest rzeczą pierwszorzędną w takim miejscu. Trzeba unikać niepotrzebnych dekoracji, które ułatwiają kurzenie się, a nie wnoszą nic do naszego stylu. W holu musi być także przestrzeń do swobodnego poruszania się.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami. Znamy się na projektowaniu i aranżacji hoteli i i innych pomieszczeń. Znamy obowiązujące przepisy, projektujemy zgodnie z normami we wszystkich stylach. Spełniamy każde marzenie naszego inwestora. Potrafimy słuchać i ciągle szukamy nowych inspiracji. Pasjonujemy się projektowaniem i aranżacją. Stworzymy niepowtarzalny projekt hotelu Kraków. Kompleksowo przeprowadzamy wszystkie projekty.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO