STYL ELEKTRYCZNY

Styl elektryczny we wnętrzu polega na łączeniu wielu trendów. To bardzo spójny oraz aranżacyjny styl, który pozwala na swobodne łączenie wielu elementów zasięgniętych z innych stylów oraz rodem z bajek.

Zastosowanie stylu elektrycznego podczas aranżacji wnętrz wymaga bardzo spójnego podejścia, wyczucia smaku oraz elegancji. Aranżacja nie może być chaotyczna, musi być dokładnie przemyślana, a każdy element musi ze sobą współgrać. Elektryzm to niezwykle popularny styl, ponieważ na co dzień podoba nam się wiele rzeczy, i tak wiele z nich chcielibyśmy u siebie mieć. Nie musimy się ich pozbywać, ani sobie odmawiać w obawie, że nie dopasują się do naszego wnętrza. Bez przeszkód możemy je łączyć, a dom lub mieszkanie zaaranżować w stylu elektrycznym. Nie myślmy jednak, że możemy bez przeszkód postawić obok siebie wszystko co nam się spodoba i wyjdzie nam wspaniałe elektryczne wnętrze. Należy poświęcić temu zagadnieniu więcej czasu, zainspirować się i umiejętnie łączyć dodatki. Bardzo często także sami nie zdajemy sobie sprawy, że nasze wnętrze jest tak zaaranżowane – wówczas udaje się nam stworzyć najlepsze aranżacje.

Styl elektryczny nie ma określonych zasad. Chodzi w nim po prostu o wyczucie i gust, bez którego łatwo zrobić zwykły bałagan i nieciekawe wnętrze. Możesz łączyć w nim wszystkie style aranżacyjne i dodatki, które Ci się podobają – muszą tylko ze sobą współgrać, dobór nie może wyglądać jak przypadkowy. Jeśli masz jakiekolwiek obawy przed stworzeniem takiej aranżacji u siebie, zerknij na nasze poniższe inspiracje - ten artykuł powstał właśnie z myślą o Tobie. Nie namawiamy o kopiowanie tego stylu – każdy musi opracować na niego własną metodę, ponieważ wnętrza elektryczne są niezwykle indywidualne, zależne od gustu i od tego co danej osobie się podoba. Zachęcamy jedynie do podpatrzenia, jak zharmonizowany powinien być ten styl.

Doskonale w nim łączą się nowoczesne meble z meblami stylowymi, jednocześnie bardzo prostymi. Dodatki w postaci zabytkowej komody, drewnianego barku są mile widziane. Bardzo dobrze wygląda połączenie nowego ze starym. Dużo łatwiej jest także łączyć rzeczy o wyraźnej stylistyce niż nieefektowne, bez charakteru i nijakie. Pamiętaj tylko o jednym – nie wprowadzaj chaosu, dbaj o harmonię, nie przesadzaj z wieloma rzeczami – nie chcesz, aby Twoje wnętrz wyglądało jak zaniedbana graciarnia. Styl elektryczny pasuje do wystroju hotelu lub restauracji. Nada przestrzeni niepowtarzalności i z pewnością miejsce zostanie zapamiętane. Obejrzyj naszą ofertę na Projekty sali restauracyjnej lub Projektowanie hotelu.

Styl elektryczny szczególnie przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają lekki, jednakże niekontrolowany chaos, są odważne i lubią nietypowe połączenia. Spodoba się także osobom, które mimo wszystko lubią stonowaną kolorystykę. Tak naprawdę – jest odpowiedni dla każdego, bo przede wszystkim polega na indywidualności. Możliwości łączenia ze sobą są nieograniczone. To zestawienie ze sobą kompletnie nieoczywistych przedmiotów.

COFNIJ
INSTAGRAM
SnapWidget · Instagram Widget
FACEBOOK