Projekty łazienki Kraków – aranżacja wnętrza pokoju kąpielowego

Projekty łazienki to jedne z naszych najczęstszych realizacji. Nasi klienci zdają się na naszych architektów oraz na naszą aranżację wnętrza pokoju kąpielowego, ponieważ mają pewność, że odpowiednio zadbamy o wykończenie łazienki najlepszymi materiałami, zmieścimy się w wyznaczonym budżecie oraz zadbamy o niezbędne instalacje wod-kan i elektryczne.

Projekty łazienki Kraków, którą niedawno mieśmy okazję aranżować to projekt małej łazienki w odcieniach bieli z drewnianymi elementami. Przestrzenna dzięki temu łazienka nabiera uroku oraz przytulności. W pomieszczeniu udało się nam zaprojektować i znaleźć miejsce zarówno na prysznic wykończony specjalnym drewnem oraz wannę obłożoną białymi kafelkami zgodnymi z gustem naszego klienta. Delikatna, przeszklona łazienka ma niezwykły urok i sprawia, że pragnie się w niej przebywać. Jest nowoczesna i unikatowa.

Jeżeli pragniesz zaprojektować i zaaranżować swoją łazienkę lub inne pomieszczenie zgłoś się do nas – nie boimy się wyzwań i sprostamy Twoim oczekiwaniom. Projektujemy z pasją oraz wyczuciem stylu. Nasze projekty wnętrz Kraków są różnorodne, nie wyglądają podobnie, ponieważ dla każdego oferujemy inne wnętrza. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich marzeń.

COFNIJ
ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW

Portfolio wnętrza 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio wnętrza 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz