Projekty biur Kraków – funkcjonalne i zdrowe biuro

Projekty biur Kraków to zlecenia, z którymi pracujemy na co dzień. Jesteśmy architektami, którzy z powodzeniem zaprojektowali wiele krakowskich i okolicznych biur. Projektujemy przede wszystkim funkcjonalne i zdrowe biura, które nastawione są na komfort pracownika oraz pracodawcy. Wpasowujemy się w markę oraz temat przewodni, zaskakujemy klienta pomysłowością – projektujemy luksusowo oraz elegancko. Wiemy, że biuro jest wizytówką firmy.

Przestawiamy naszą elegancką realizację gabinetu prezesa firmy oraz części biurowej jego pracowników. Całość utrzymana w ciemno-jasnych kolorach, przewaga czerni z dodatkami beżu, na ścianie żywa i stara cegła. Biuro skomponowane z żywą roślinnością, której zieleń dodaje pomieszczeniom życia i wpływa dobrze na samopoczucie pracowników. Podczas projektowania biura Kraków skupiliśmy się na utrzymaniu go w surowym stylu i zaprojektowaliśmy je w loftowym stylu. Nasi architekci zadbali o odpowiednie umiejscowienie oświetlenia, wymiary dotyczące biurek i krzeseł, oraz o miejsca na sprzęty elektroniczne. Aranżacja wnętrza Kraków, w jednym z krakowskich biur przyniosła nam zadowolenie i satysfakcję klienta. Wiemy, że ten projekt spełnił jego oczekiwania.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności zapraszamy na – Projekty biur Kraków. Tutaj możesz zobaczyć w jaki sposób współpracujemy, na czym się skupiamy i co jest dla nas ważne. Zawsze dajemy gwarancję satysfakcji i zadowolenia – za Ciebie zajmujemy się całą aranżacją i projektem, i zawsze podchodzimy nieszablonowo do naszej pracy.

COFNIJ
ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW

Portfolio wnętrza 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio wnętrza 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz