Projektowanie wnętrz Kraków – mieszkanie dla singla

Projektowanie wnętrz Kraków to jedna z ostatnich naszych realizacji. Całość projektu obejmuje mieszkanie dla singla – idealną przestrzenną kawalerkę z zachowaniem i poszanowaniem prywatności. Mieszkanie obejmuje małą i praktyczną kuchnię w nowoczesnych kolorach z elementami drewna, w której wydzieliliśmy specjalna strefę jadalnianą – stół wraz z kilkoma krzesłami. Kuchnia wprowadza także do salonu – miejsca wypoczynku, w którym umieściliśmy czerwoną wygodną kanapę oraz telewizor powieszony na ścianie. Zadbaliśmy także o niezbędne meble – półki, szafki i szuflady na prywatne rzeczy i akcesoria.

Najbardziej pomysłowym rozwiązaniem w tej aranżacji wnętrza Kraków jest przestrzeń sypialniana umieszczona tuż za kanapą. To spokojne w miejsce, w które wstawiliśmy łózko otoczone niezbędnymi – bardzo funkcjonalnymi meblami i szafkami. Mimo małego metrażu nasz projekt zawiera wszystkie niezbędne pomieszczenia potrzebne dla jednej osoby do wygodnego i komfortowego mieszkania. W tym projekcie najbardziej miło zaskoczyliśmy klienta właśnie wygospodarowaniem dla niego osobnej przestrzeni sypialnianej, w której umieściliśmy sporych rozmiarów wygodne łózko.

Projektujemy wnętrza z pomysłem i niejednokrotnie zaskakujemy klienta. Widzimy potencjał w każdym pomieszczeniu. Myślimy nieszablonowo i niestandardowo – realizujemy pomysły, które na co dzień nikomu nie przychodzą do głowy. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o współpracy z naszymi architektami wejdź na Projektowanie wnętrz Kraków.

COFNIJ
ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW

Portfolio wnętrza 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio wnętrza 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz