Architekt wnętrz Kraków – aranżacja wnętrza salonu

Projekty salonu które wykonujemy to zawsze niezwykła inwestycja w satysfakcję naszego klienta. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz domowych, ponieważ możemy dokładnie odzwierciedlić oczekiwania inwestora, zaproponować niezwykłe rozwiązania i podać wspaniałe pomysły i koncepcje na jego salon.

Nasz projekt salonu Kraków to sukces naszego architekta wnętrz Kraków – wspaniałe nowoczesne wnętrze, minimalistyczny dobór kolorów, doskonała gra światłem i niezbędne elementy dekoracyjne, które dopasowują się do całości i tworzą niepowtarzalną realizację. Całość koncepcji dopasowana do reszty domu stanowi jednomyślne uzupełnienie. Wykorzystaliśmy naturalny spiek kwarcowy do zabudowy minimalistycznego kominka, zadbaliśmy o potrzebne instalacje oraz oświetlenie ledowe. Na ścianie umieściliśmy spory telewizor, na wprost dużą, miękką i skórzaną czarną kanapę, która pozwoli na relaks całej rodzinie. Aranżację wnętrza salonu wykonaliśmy w kilku wersjach, zgodnych z oczekiwaniami klienta.

Jeżeli pragniesz zaaranżować swoje wnętrze koniecznie nawiąż z nami kontakt – z przyjemnością udzielimy Ci porad oraz podejmiemy się najbardziej nieoczekiwanych wyzwań. Nie ma dla nas przeszkód – nasi architekci projektują z doświadczeniem, wiedzą i co najważniejsze – pasją.

COFNIJ
ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW

Portfolio wnętrza 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio wnętrza 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz