Aranżacja wnętrz Kraków – projekt basenu krytego

Wyjątkowa aranżacja wnętrz Kraków, która obejmuje domowy basen kryty w domu naszego klienta. Wspaniałe rozwiązanie dla miłośników pływania oraz aktywnego odpoczynku bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo możesz cieszyć się basenem o każdej porze roku.

Projekt basenu krytego to jedna z naszych najlepszych realizacji. Całość wnętrza dostosowana do oczekiwań klienta i jego całej rodziny, wykonana z najlepszej jakości materiałów. Poziom i głębokość dostosowana do umiejętności domowników. Tuż obok znajduje się wspaniała sauna, która w połączeniu z basenem stanowi domowe centrum odnowy biologicznej. Podczas projektowania tego wnętrza zadbaliśmy o specjalnie dostosowaną instalację wod-kan oraz umieściliśmy odpowiednie urządzenia do wentylacji i osuszania powietrza. Całość wygląda bardzo nastrojowo, poprawia samopoczucie i sprawia, że spędzanie wolnego czasu to czysta przyjemność bez nudy.

Marzy Ci się domowa pływalnia? Zgłoś się do naszego biura projektowego, zobacz nasze realizacje i podejmij współpracę z najlepszymi architektami w Twojej okolic. Z nami będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia. Basen w domu – jesteśmy przygotowani na specjalne projekty i spełnienie Twoich oczekiwań.

COFNIJ
ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW

Portfolio wnętrza 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio wnętrza 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz