KOMPLEKSOWOŚĆ

W naszej Ofercie można znaleźć różne warianty i zakres naszych usług. Działamy dla klienta, według jego indywidualnych potrzeb. Chcąc sprostać największym wymaganiom pracujemy w myśl zasady „rzeczy niemożliwe robimy od ręki, natomiast na cuda trzeba poczekać klika dni”. Dzięki tworzonym podczas projektu zestawieniom jesteśmy w stanie dokładnie zaplanować koszty i dobrać odpowiednie do budżetu materiały i wyposażenie danej inwestycji. 

Nauczeni doświadczeniem najczęściej działamy według sprawdzonego sposobu działania: 1. Koncepcja – zazwyczaj w 3 wariantach pozwala wybrać najlepsze rozwiązania, kolorystkę i materiały. 2. Wizualizacja – ujęcia każdego z projektowanych wnętrz lub obiektów z użyciem realnych, proponowanych przez nas lub wybranych przez klientów elementów. 3. Rysunki techniczne – pozwalają na wybranie odpowiedniego układu funkcjonalnego, wyznaczają punkty oświetlenia, gniazdka elektryczne, instalacje wodnokanalizacyjne, zabudowy dekoracyjne, sufity podwieszane oraz układy płytek. 

Końcowym etapem jest kompleksowa realizacja, która obejmuje wycenę, zakup i dostawę całego wyposażenie oraz materiałów wykończeniowych jak i wycenę prac instalacyjnych, remontowych, stolarskich oraz nadzór związany z realizacją projektu.COFNIJ
apartament-tarnow
portfolio_elewacja_nowy_sacz
portfolio_koncepcja_hotelu_roznow
portfolio_projekt_biur_mielec
portfolio_projekt_elewacji_rzeszow
portfolio_budynek_biurowy_krakow
dom-jednorodzinny-limanowa
portfolio_projekt_elewacji_dworku
portfolio_dom_nowy_sacz
portfolio_dom_z_bali_myslenice
portfolio_aranzacja_elewacji_krakow
portfolio_budynek_uslugowy
projekt-wnetrz-nowy-sacz
portfolio_projekt_elewacji_tarnow
portfolio_dom_nowy_targ
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze