BIURO PROJEKTOWE – KOMPLEKSOWE REALIZACJE

Tworzymy wyjątkowe biuro projektowe z usługami najwyższej klasy. Świadczymy kompleksowe realizacje wnętrz, projektujemy wnętrza oraz je aranżujemy. Zajmujemy się kosztorysami, wycenami oraz nadzorem nad firmami wykończeniowymi. Szanujemy czas i pieniądze naszego klienta, wyręczamy go i za niego zajmujemy się realizacją całego projektu od podstaw. Wystarczy nam Twoje zaufanie, na które solidnie pracujemy.

Nauczeni doświadczeniem najczęściej działamy według sprawdzonego sposobu działania. Nasze biuro projektowe działa w kolejności:

  1. Koncepcja – zazwyczaj w 3 wariantach pozwala wybrać najlepsze rozwiązania, kolorystkę i materiały.

  2. Wizualizacja – ujęcia każdego z projektowanych wnętrz lub obiektów z użyciem realnych, proponowanych przez nas lub wybranych przez klientów elementów.

  3. Rysunki techniczne – pozwalają na wybranie odpowiedniego układu funkcjonalnego, wyznaczają punkty oświetlenia, gniazdka elektryczne, instalacje wodnokanalizacyjne, zabudowy dekoracyjne, sufity podwieszane oraz układy płytek.

Końcowym etapem jest kompleksowa realizacja, która obejmuje wycenę, zakup i dostawę całego wyposażenie oraz materiałów wykończeniowych jak i wycenę prac instalacyjnych, remontowych, stolarskich oraz nadzór związany z realizacją projektu.COFNIJ
Portfolio wnętrza 1
Portfolio elewacji 1
Portfolio budynki 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio elewacji 2
Portfolio budynki 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio elewacji 3
Portfolio budynki 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio elewacji 4
Portfolio budynki 4
Portfolio wnętrza 5
Portfolio elewacji 5
Portfolio budynki 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze