DOŚWIADCZENIE

Naszą firmę tworzy zespół ludzi, których łączy zamiłowanie do architektury i wzornictwa. Jednak odrębne podejście każdego z nas prowadzi do powstania różnych koncepcji, przez co stwarza wiele możliwości przy każdym projekcie. Różne perspektywy stwarzają wieloaspektowe podejście do tematu, gdzie nie ma miejsca na pomyłki. Dzięki współpracy z firmami, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację projektu, od koncepcji po nadzór wszystkich prac z nim związanych.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z dbałością zapoznajemy się ze szczegółami projektu mając na uwadze jego spójność z otoczeniem lub istniejącymi już elementami. Zwracając uwagę na naturalne oświetlenie staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką. Projektujemy w przekonaniu że wprowadzone przez nas rozwiązania, skutecznie ułatwiają i podnoszą standard codziennego życia.

Nasza oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych. Wysoka jakość usług jakie oferujemy, skutkuje wieloma pomyślnie zakończonymi inwestycjami i zadowolonymi klientami, których radość z efektu jest dla nas największym sukcesem.COFNIJ
apartament-tarnow
portfolio_elewacja_nowy_sacz
portfolio_koncepcja_hotelu_roznow
portfolio_projekt_biur_mielec
portfolio_projekt_elewacji_rzeszow
portfolio_budynek_biurowy_krakow
dom-jednorodzinny-limanowa
portfolio_projekt_elewacji_dworku
portfolio_dom_nowy_sacz
portfolio_dom_z_bali_myslenice
portfolio_aranzacja_elewacji_krakow
portfolio_budynek_uslugowy
projekt-wnetrz-nowy-sacz
portfolio_projekt_elewacji_tarnow
portfolio_dom_nowy_targ
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze