TRIKI JAK POWIĘKSZYĆ MAŁE MIESZKANIE

Małe mieszkanie ma swoje plusy, jest mniej do sprzątania, szybciej się ogrzewa, mniej kosztuje. Dla niektórych takie lokum to spełnienie marzeń, dla innych tylko przystanek na nocleg w codziennym biegu do wymarzonej kariery. Jednak chcąc pomieścić wszystkie przedmioty bliskie naszemu sercu w niedużej przestrzeni często nie możemy sobie z tym poradzić. Przytłoczeni przedmiotami mamy poczucie życia w klitce i cała radość z przebywania w pomieszczeniu znika. 

Postanowiłam zebrać dla was wszystkie możliwe triki na powiększenie małego mieszkania, bo przecież nie wielkość się liczy a klimat i funkcjonalność, wierząc że każde lokum ma swój własny potencjał podsuwam parę sprawdzonych rozwiązań. 

BEZ SZALEŃSWT Z KOLORAMI ta zasada sprawdza się zawsze przy małych przestrzeniach, jasne kolory będą obijać więcej światła, przez co sprawią że nasze wnętrze wyda się cieplejsze. Oczywiście wymalowanie wszystko na biało nie jest jedynym rozwiązaniem. Radzimy jednak trzymać się 2 maksymalnie 3 kolorów w całym wnętrzu, co stworzy nam jednolitą przestrzeń (oczywiście biorąc pod uwagę meble i podłogę) Idealna alternatywą dla bieli będą pastelowe odcienie a dodatkowym kolorem elegancka i neutralna szarość. 

COFNIJ
INSTAGRAM
SnapWidget · Instagram Widget
FACEBOOK
POLECANE WPISY