OGRÓD W DOMU – 20 ZIELONYCH INSPIRACJI

Każdy z nas czasami tęskni do natury, ciepłego lata czy odpoczynku, szczególnie w pochmurne lub zimowe dni. Z tym relaksem kojarzą nam się piękne ogrody, najlepiej z leżakiem, bez zbędnych tłumów. Jak przenieść ten klimat do wnętrza w którym żyjemy na co dzień ? Oto parę inspiracji, które mam nadzieje pomogą wam w codziennym odprężeniu. Nie bez przyczyny twierdzi się, że zielony kolor uspokaja.

W tym temacie inspiracje możemy podzielić na 2 kategorie. Pierwszą z użyciem żywych, pięknych roślin, które wniosą dodatkowy tlen do naszych pomieszczeń oraz oczyszczą powietrze i drugą, gdzie inspiracją będą kwiatowe wzory i zielone elementy wystroju.

WERTYKALNE OGRODY to jednej z najnowszych i najbardziej oryginalnych trendów. Stanowią idealne rozwiązanie na zagospodarowanie pustej ściany w dowolnym pomieszczeniu. Dowolność wzorów i kombinacji sprawia, że każdy będzie mógł stworzyć coś dla siebie, a praktyczny brak ograniczeń pozwoli na stworzenie kompozycji na małej powierzchni oraz dużej ścianie stanowiącej tło np. kanapy w salonie.

COFNIJ
INSTAGRAM
SnapWidget · Instagram Widget
FACEBOOK
POLECANE WPISY