ARANŻACJE WNĘTRZ NOWY SĄCZ

Celem naszej firmy jest odzwierciedlenie Państwa marzeń i potrzeb oraz realizacja ich. Pragniemy jak najlepiej przedstawić wizualizację wymarzonego projektu wnętrza, projektujemy wnętrza zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klientów, mamy bardzo szeroki obszar działania. Skutkiem współpracy z nami jest zawsze ciekawy, funkcjonalny i nowoczesny projekt dla inwestora – dobrany indywidualnie.

Aranżacje wnętrz Nowy Sącz zajmuje się stworzeniem przyjaznej przestrzeni, w której nasz klient będzie czuł się spełniony. Potrafimy idealnie odzwierciedlić marzenia i pragnienia. Wnętrza, które projektujemy pokazują charakter inwestora. Jesteśmy nowocześni, ale mimo wszystko znamy się na wszystkich stylach. Potrafimy być elastyczni, nasze biuro projektowe tworzą ludzie o różnych gustach i z wyczuciem stylu i elegancji. Nie zajmujemy się tylko kolorem ścian i wyborem dekoracji – projektujemy i aranżujemy Wasze miejsce, w którym będziecie czuli się bezpiecznie i komfortowo. 

Jako rzetelna i długoletnia firma na rynku przykładamy dużą wagę do do otaczającej nas przestrzeni. Pasjonujemy się urządzaniem, wykończeniem, dobieraniem kolorów i dekoracji. Spełniamy ludzkie marzenia o idealnie urządzonej przestrzeni. Pilnujemy, aby wszystko było urządzone z harmonią i oryginalnością. Zapewniamy funkcjonalny układ pomieszczeń, idealną kolorystykę,k układ podłóg, projekty oświetlenia, układ mebli i sprzętów. Tworzymy wnętrza, do których chce się wracać po ciężkim dniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym - Portfolio oraz odwiedzenia naszego - Bloga z poradami. Zdradzamy nasze triki i przestrzegamy przed błędami. COFNIJ
Portfolio wnętrza 1
Portfolio elewacji 1
Portfolio budynki 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio elewacji 2
Portfolio budynki 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio elewacji 3
Portfolio budynki 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio elewacji 4
Portfolio budynki 4
Portfolio wnętrza 5
Portfolio elewacji 5
Portfolio budynki 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze