Aranżacje SPA KRAKÓW

Najważniejsza rzecz podczas projektowania doskonałego SPA jest odpowiednia wizualizacja architekta. Każdy dodatek oraz drobny szczegół powinien być przemyślany pod kątem komfortu i odczuć przyszłych klientów. W projekcie i aranżacji SPA Kraków chodzi o osiągnięcie harmonii całego SPA. Nie warto także poddawać się stałym zestawieniom – beżom i brązom. Warto skupić się na pozytywnych odczuciach oraz zachowaniu odpowiedniego balansu.

Trzeba dobrze zaplanować zastosowanie wody we wnętrzu oraz odpowiednio zamontować instalację elektrycznej potrzebną do różnego rodzaju urządzeń. SPA to także miejsce o podwyższonej temperaturze więc trzeba zadbać o odpowiednią instalacje grzewczą. Przed dokładnym wyposażeniem trzeba rozplanować umieszczenie urządzeń i sprzętów kosmetycznych. Wnętrze musi być w miarę jasne, przytulne i ciepłe. Musi dawać klientowi poczucie wytchnienia i wprawiać go w relaks już od samego wejścia. Bardzo duże znaczenie ma także określona przestrzeń. Na nasze samopoczucie w danym miejscy wpływa wielkość pomieszczenia, kształt oraz wysokość. Ważny jest także dostęp do światła dziennego. Najważniejsza rada – zaplanować pomieszczenie tak, aby nasz klient nie poczuł się przytłoczony i zagubiony. Warto dobrze przemyśleć zaplanowanie i aranżację recepcji, ponieważ poniekąd jest ona wizytówką naszego SPA. Powinna być na tyle obszerna by umożliwić kontakt z gościem, oraz kameralna aby nie przeszkadzać w odpoczynku innym.

Wiemy jak ważnym elementem podczas projektu SPA jest odpowiednia aranżacja która przyciąga klientów i pozwala im czuć się bezpiecznie w danym miejscu. Jako profesjonalna grupa projektantów i architektów z Tarnowa nie skupiamy się tylko na elementach estetycznych, ale także na funkcjonalności i ergonomiczności pomieszczeń. Zdajemy sobie sprawę, że otworzenie własnego SPA to niezwykle wrażliwy i delikatny interes. Chodzi bowiem o dopasowanie się do ludzi i zapewnienie im maksymalnego komfortu. Podczas projektu uwzględniamy optymalny budżet, potrafimy dopasować się do oczekiwań inwestora. Proponujemy niezwykłe i wyjątkowe rozwiązania, jesteśmy niepowtarzalni - obejrzyj nasze aranżacje SPA Kraków.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO