Aranżacje sklepu KRAKÓW

Na zakupowe decyzje nie wypływa tylko jakość i cena danego asortymentu, ale także pierwsze wrażenie – witryna sklepu, która mówi o jego zawartości oraz aranżacje sklepu Kraków. Powinny ona zdecydowanie zachęcać do dalszego wejścia. Wielki wpływ na odbiór produktu ma także odpowiednie oświetlenie sklepowe, jego rozkład oraz barwa. Warto jakimś konkretnym elementem wzbudzić zaufanie i ciekawość przechodnia – może być to ekspozycja medialna.

Mocno należy zastanowić się nad przestrzenią, którą klient widzi jako pierwszą po wejściu do sklepu. To ona zadecyduje, czy postanowi on zostać w nim czy nie. Na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia mamy tylko kilka sekund, więc warto je dobrze zaplanować. Ważne jest także ustawienie towaru na półkach. W pierwszej kolejności każdy zwraca uwagę na rzeczy stojące na wysokości wzroku – dopiero kolejno zaczyna się rozglądać. Warto, aby w tym miejscu znalazły się najlepsze i najciekawsze towary. Działy z towarami także powinny być dobrze oznaczone – nie możemy pozwolić, żeby klienci popadli w irytacje w naszym sklepie, z powodu niemożliwości odnalezienia jakiegoś produktu. Alejki także nie powinny być zbyt wąskie.

Jesteśmy wieloletnią działającą na rynku firmą, która jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Nie boimy się podejmowania wyzwań. Stawiamy na funkcjonalność i przytulność. Spotkaliśmy się w naszej karierze z wieloma klientami, mamy stosowne doświadczenie, które pozwala nam rozwiązać każdy problem. Nasza kompleksowa oferta pozwala także na przeprowadzenie całości projektu i aranżacji sklepu od samego początku do końca. Warto nam zaufać ponieważ nasz zespół architektów nie trzyma się ściśle jednego wyznaczonego stylu. Dążymy do perfekcji, spełniamy oczekiwania. Projektowanie i aranżacja to nasza pasja.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO