Aranżacje salonów kosmetycznych KRAKÓW

Przygotowując się do otwarcia własnego salonu kosmetycznego warto pomyśleć o kilku aspektach – ilości pomieszczeń, funkcjonalności salonu, wielkości pomieszczeń oraz ergonomiczności. Warto przemyśleć dodatkowe pomieszczenia jeśli mamy na nie miejsca – większe toalety, dodatkowa pralnia, pomieszczenie socjalne. Należy odpowiednio przemyśleć wielkość gabinetów. Aby dobrze i swobodnie obsługiwać klientów powinno wyznaczyć się przynajmniej 40 metrów kwadratowych. Warto zainwestować także w przytulną poczekalnię. To ona jest pierwszym miejscem, z którym spotyka się klient w Twoim salonie. 

Kolorystyka pomieszczenia ma szczególny wpływ na klienta. Warto używać jasnych, pastelowych, ciepłych oraz stonowanych kolorów i zastosować do nich kontrastowe elementy wyposażenia. Warto zadbać o harmonię i subtelność we wnętrzu. Warto wybrać jeden wizualny element, który przyciągnie uwagę gości i pozostanie w ich pamięci – kolorowe sofy i fotele lub wyjątkowa lada recepcyjna. Cała reszta powinna zachowywać balans. Bardzo ważne jest zaplanowanie oświetlenia w takim salonie. Zwykłe oświetlenie sufitowe może być delikatniejsze – będzie ono tylko zastępowało światło dzienne. Nie można pominąć oświetlenia dekoracyjnego – to ona nadaje naszemu salonowi charakteru i przytulności. Podświetlenie mebli zwłaszcza w gabinecie także jest dobrym i nowoczesnym rozwiązaniem. Wszystkie używane produkty prezentują się wówczas lepiej. I najważniejsze – oświetlenie robocze, które pomaga przy odpowiednim wykonywaniu zabiegów. Przy nim warto zadbać o możliwość zamiany jego intensywności.

Jesteśmy pasjonatami rynku SPA&Wellness. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów od inspiracji, poprzez projekt, jego realizację oraz aranżację wnętrza salonów kosmetycznych. Przygotowujemy wspaniałe aranżacje salonów kosmetycznych Kraków. Współpracujemy ze znajomymi sprawdzonymi firmami. Z naszą ofertą nie musisz szukać dodatkowych firm, które zajmą się przeprowadzeniem różnych prac. Sami zrobimy to za Ciebie. Zaoszczędzimy Twój czas oraz pieniądze. Zajmiemy się także sprawami administracyjnymi. W naszej branży nie ma miejsca na pomyłki. Dbamy o funkcjonalność. Nasze przestrzenie są ergonomiczne. Każdy klient poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO