Aranżacje sali restauracyjnej KRAKÓW

Aranżacje sali restauracyjnej Kraków w restauracji najwięcej problemów dostarczają, gdy mamy małe pole do popisu. Jednakże lokal nie musi być duży, aby wydawał się przestronny. Istnieje wiele sposobów na optyczne powiększenie swojej restauracji. Niekiedy wyburzenie kilku ścian, powiększenie drzwi i okien jest konieczne, jednakże takie prace nie stanowią sporego problemu. W większości przypadków wystarczy po prostu odpowiednie dobranie ścian oraz mebli. W restauracji właśnie klimat sprawia, że goście mają ochotę przesiadywać tam godzinami i częściej wracają. Warto postawić na funkcjonalne i przytulne wnętrze.

Aby stworzyć klimatyczne wnętrze w stylu loft warto postawić na odcienie bieli, czerni i szarości oraz rozświetlić je wyrafinowanymi akcentami. Należy zadbać także o elementy oraz wykończenia wnętrza nawiązujące tematyką do budynków fabrycznych lub poprzemysłowych. Widoczne instalacje, minimalistyczne dekoracje – to przyciągnie do Was klientów. Rozstawione lustra, oświetlenie, które imituje zwieszane żarówki, stojące lampy – są niezwykle klimatyczne. Warto także pomalować jedną ścianę farbą tablicową oraz umieścić na niej menu. Jeśli chodzi o akcesoria powinny być proste, szklane i metalowe. Radzimy wybierać także niewielkie drewniane meble oraz wystrzegać się nadmiarem dodatków, które zbierają niepotrzebny kurz. Wnętrze restauracji powinno zaskakiwać od momentu wejścia, klient musi poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

Urządzona ze smakiem, komfortowa oraz elegancja – taka powinna być idealna restauracja.

Jesteśmy wieloletnią działającą na rynku firmą, która jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Nie boimy się podejmowania wyzwań. Stawiamy na funkcjonalność i przytulność. Spotkaliśmy się w naszej karierze z wieloma klientami, mamy stosowne doświadczenie, które pozwala nam rozwiązać każdy problem. Nasza kompleksowa oferta pozwala także na przeprowadzenie całości projektu restauracji od samego początku do końca. Warto nam zaufać ponieważ nasz zespół architektów nie trzyma się ściśle jednego wyznaczonego stylu. Dążymy do perfekcji, spełniamy oczekiwania. Projektowanie i aranżacja to nasza pasja.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO