Aranżacje hoteli KRAKÓW

Pierwszy dostrzegalny element w naszym hotelu to recepcja. Jest widziana przez gości jako pierwsza i stanowi jego wizytówkę. Odpowiednio urządzona i zaaranżowana recepcja pokazuje gościom w jakim stylu urządzony jest hotel. Warto zadbać, aby była delikatna, spokojna, zharmonizowana. Ma przykuwać uwagę, zostać zapamiętana i budzić poczucie profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Nie warto lady recepcyjnej zaśmiecać nie wartymi uwagi detalami oraz dekoracjami, które tylko niepotrzebnie się kurzą. Wielkość lady musi idealnie komponować się z całym wnętrzem i być dopasowana do pozostałych mebli hotelowych. Musi być wykonała z twardych oraz stałych elementów nie ulegających szybkiemu niszczeniu się. Powinna być dobrze oświetlona. Dookoła powinny znajdować się wygodne meble, sofy i krzesła, które pozwolą naszym gościom odpocząć. Całość powinna być przytulna. Warto pamiętać o regałach na ulotki i broszurki oraz dokumenty.

Aranżując hotel oraz projektując część sypialnianą dla gości należy brać pod uwagę szczególnie ich komfort. Muszą czuć się bezpiecznie oraz przytulnie. Ciepłe pokoje, w stonowanych barwach, z przyjemnymi dodatkami – kabiną prysznicową, telewizorem oraz miejscem do pracy na komputerze. Trzeba też zadbać o łatwe utrzymanie czystości pokoi. Na ścianach warto zamontować okleiny ścienne – są łatwe w montażu, tanie, trzymają się do 15 lat i pozwalają na szybkie wyczyszczenie. Nie można zapomnieć o wygodnym łóżku. Od niego zależy czy gość zdecyduje się ponowić nocleg w naszym hotelu. Powinno być twarde, wykonane z dobrego materiału z nowoczesnym dużym i grubym materacem. Musi być także łatwe do pościelenia – dla obsługi. Przestrzeń wokół niego powinna być wolna – musi mieć swobodny dostęp ze wszystkich stron.

Jako wieloletnia doświadczona na rynku firma zapewnimy Państwu dostęp do odpowiednich mebli, skrojonych na miarę nowoczesnego i ergonomicznego hotelu i wyjątkowej aranżacji hoteli Kraków wykonanej przez naszych architektów wnętrz. Pomożemy stworzyć koncepcję i projekt. Zajmiemy się wszelkimi pracami – budowlanymi oraz administracyjnymi. Stworzymy wiele ciekawych pomysłów. Nasi architekci znają się na wielu stylach projektowania, nie myślą szablonowo – odbiegają od norma i ciekawym projektem wnętrza potrafią przyciągnąć uwagę najbardziej wymagającego gościa i inwestora.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO