Aranżacje gabinetu KRAKÓW

Podczas urządzania i tworzenia biura bardzo istotne jest odpowiednie zaaranżowanie gabinetu pracodawcy i właściciela firmy. Powinno być to zupełnie odosobnione pomieszczenie, w którym głowa firmy będzie miała możliwość spokojnego pracowania. Takie miejsce to prawdziwa wizytówka firmy oraz główne centrum zarządzania. To w tym gabinecie podejmowane są najważniejsze decyzje dla firmy. To miejsce głównie formalnych spotkań. Zaaranżowanie go ma na celu skupienie koncentracji i polepszenie pracy.

Gabinet szefa można podzielić na 4 najważniejsze strefy – przestrzeń reprezentacyjna, miejsce do pracy, przestrzeń do odpoczynku oraz miejsce na spotkania z gośćmi. Powinien stanąć w nim wygodny oraz okazały fotel i funkcjonalne duże biurko. Ten zestaw należy umieścić tak, aby siedząca przy nim osoba miała możliwość widzenia każdej osoby wchodzącej do gabinetu. Nasza rada – polecamy matowe biurka, które nie odbijają światła, co pozwala odpocząć wzrokowi. Miejsce na spotkania może znajdować się zarówno przy biurko jak i obok – wygodne krzesła ze stołem, oraz funkcjonalne sprzęty – laptop, odpowiednia ilość kontaktów, rzutnik lub telewizor do wyświetlania prezentacji. Można także zastąpić je wygodną sofą, w cichym kącie gabinetu.

Aranżacja i projektowanie biur oraz gabinetów to jedna z naszych specjalności. Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry biura oraz dopasowujemy pomieszczenie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Urządzamy je tak, aby odzwierciedlało charakter naszego inwestora. Zapewniamy spokojną pracę, myślimy nad każdym detalem i wszystkie elementy składamy w spójną całość. Jesteśmy bardzo kreatywnym zespołem, z przyjemnością bawimy się stylami i tworzymy zupełnie nowe i niepowtarzalne koncepcje projektu wnętrza. Dopasowujemy odpowiednie dekoracje – obrazy, zdjęcia, kwiaty. Zobacz nasze wcześniejsze aranżacje gabinetu Kraków w naszym portfolio. Unikamy poczucia chaosu oraz tworzymy bardzo ergonomiczne i funkcjonalne wnętrza.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO