Aranżacja restauracji KRAKÓW

Jeśli planujesz otworzyć własną restaurację powinieneś w pierwszej kolejności przemyśleć dokładnie kartę dań oraz zadbać o wyjątkowo apetyczną kuchnię. Tworząc aranżację restauracji lub kawiarnię trzeba myśleć przede wszystkim o kliencie – jego wygodzie, komforcie, bezpieczeństwie oraz przyjemności. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, dość nowoczesnym i coraz częściej wykorzystywanym jest tak zwana” otwarta kuchnia. Nasi goście przez cały czas widzą kucharzy i kelnerów oraz obserwują w jaki sposób przygotowywane są ich dania.

Przemyśl też dokładnie kto będzie odwiedzał Twoja restaurację. Warto podzielić lokal na strefy. Trzeba wygospodarować miejsce dla większej grupy oraz dla osób, które szukają prywatności. Warto też pomyśleć o organizacji spotkań biznesowych, romantycznych kolacji lub okolicznościowych imprez. Kwestią do przemyślenia są także rodziny z dziećmi. Trzeba zastanowić się czy jesteśmy otwarci na ich przyjęcie i w jaki sposób możemy zagospodarować czas dla pociech naszych gości.

Dobra aranżacja restauracji Kraków i jej sukces jest w największej mierze zależny od kuchni oraz wystroju wnętrza. Na kuchnię nie mamy wpływu, jednakże możemy pomóc z wyposażeniem i aranżacją. Zaprojektujemy wnętrze zgodne z menu restauracji. Nadamy jej charakteru i przytulności. Stworzymy miejsce sprzyjające rozmowom, czytaniu i relaksowaniu się. Wasi goście będą chwalić idealnie dobrane dania wraz z wnętrzem restauracji. Swoim wyglądem będzie ciekawić i przyciągać nowych klientów. Jesteśmy otwarci na propozycję, czerpiemy wiele inspiracji z otaczającej nas architektury wnętrz. Znamy się na nowoczesnych trendach, a projektowanie to nasza pasja. Zadbamy o stworzenie Twojej indywidualnej marki oraz sprawimy, że restauracja będzie rozpoznawalna. Stworzymy restaurację którą pokochają klienci.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO