Aranżacja łazienki KRAKÓW

Wystrój wnętrza naszego domu i mieszkania jest niezwykle ważny dla naszego samopoczucia oraz dla naszej psychiki. Łazienka zazwyczaj jest pierwszym pomieszczeniem do którego udajemy się z samego rana tuz po przebudzeniu, oraz ostatnim które odwiedzamy przed pójściem spać. Ma wielki wpływ na nasz komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Współczesne metody aranżacji łazienki pozwalają na niezwykle kreatywny wybór rozwiązań.

Bardzo ważne w tracie projektowania i aranżacji łazienki lub też większego pokoju kąpielowego jest możliwość ustawienia urządzeń tak, aby móc swobodnie funkcjonować w pomieszczeniu. Trzeba też koniecznie odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Jak duże jest nasze pomieszczenie? Jak dużo osób będzie korzystało z łazienki? Czy będzie ktoś z niej korzystał w tym samym czasie? Wszystkie odpowiedzi na nasuwające się pytania pozwolą w idealnym doborze urządzeń oraz mebli łazienkowych w wybranych kolorach. Warto także zadbać o to, aby łazienka umieszczona była blisko sypialni – ułatwia to komfort w jej korzystaniu. W zależności od tego jak lubimy spędzać wolny czas w łazience – szybki prysznic, lub długa gorąca kąpiel w wannie – musimy zapewnić sobie do tego odpowiednie możliwości licząc się z odpowiednim budżetem. Urządzenia z których korzystamy częściej powinny być widoczne i umieszczone w swoim pobliżu.

Nasza firma 3ES Design wykona dla Was aranżacje łazienki Kraków oraz pokoju kąpielowego dostosowaną do potrzeb wszystkich domowników z niej korzystających. Projekt dopasujemy odpowiednio do budżetu oraz wykażemy się niezwykłą kreatywnością. Sprawimy, że przebywanie w łazience będzie wpływać na Was uspokajająco i pobudzi kreatywność. Nasi architekci wnętrz mają wyczucie stylu oraz projektują z pasją. Kompleksowo zrealizujemy projekt oraz przeprowadzimy wszystkie prace remontowo-budowlane.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO