TRANSPORT WYPOSAŻENIA DLA TWOJEGO DOMU

Zanim wprowadzisz się do swojego wymarzonego domu, musisz je wcześniej urządzić. Z tym związany jest istotny temat, czym przewieźć potrzebne materiały i elementy wystroju. Nie zawsze właściciel domu posiada odpowiedni transport, a firmy nie gwarantują przewozu zakupionych rzeczy. Często zdarza się sytuacja, że potrzeba auta "od zaraz".

WIĘCEJ

TRIKI JAK POWIĘKSZYĆ MAŁE MIESZKANIE

Małe mieszkanie ma swoje plusy, jest mniej do sprzątania, szybciej się ogrzewa, mniej kosztuje. Dla niektórych takie lokum to spełnienie marzeń, dla innych tylko przystanek na nocleg w codziennym biegu do wymarzonej kariery. Jednak chcąc pomieścić wszystkie przedmioty bliskie naszemu sercu w niedużej przestrzeni często nie możemy sobie z tym poradzić.

WIĘCEJ

OGRÓD W DOMU – 20 ZIELONYCH INSPIRACJI

Każdy z nas czasami tęskni do natury, ciepłego lata czy odpoczynku, szczególnie w pochmurne lub zimowe dni. Z tym relaksem kojarzą nam się piękne ogrody, najlepiej z leżakiem, bez zbędnych tłumów. Jak przenieść ten klimat do wnętrza w którym żyjemy na co dzień ? Oto parę inspiracji, które mam nadzieje pomogą wam w codziennym odprężeniu. Nie bez przyczyny twierdzi się, że zielony kolor uspokaja.

WIĘCEJ

DOM AMFIBIA / BACA ARCHITECTS

Dom amfibia to rozwiązanie, które spodoba się wszystkim miłośnikom wody. Twórcą tego genialnego projektu jest Robert Barker. Rozplanowany i przemyślany od A do Z budynek, razem z ogrodem tworzy całość której właściciele nie muszą obawiać się podniesionego stanu wody. Innowacyjność w parze z wysokiej klasy wzornictwem poskutkowała funkcjonalnym domem, idealnie wtapiającym się w klimatyczne otoczenie starej angielskiej zabudowy.

WIĘCEJ

KAMIENNA STODOŁA / NOOK / HALL

To oryginalny projekt brytyjskich architektów z pracowni Hall + Bednarczyk Architects, w którego koncepcji zderza się nowoczesność z klasycznym wiejskim stylem tworząc jego nową interpretację. Całość składa się na piękną spójną bryłę, która z powodzeniem wtapia się w klimat pobliskich wiejskich domów a dzięki wykorzystaniu tradycyjnego kamienia zdaje się że sam budynek obcuje z naturą.

WIĘCEJ

28.02.2017 - 3ESDESIGN

Ciężko wyobrazić sobie ciepły rodzinny dom w którym nie ma żadnych roślin. Od dziecka nauczona przez babcie, że to taki kwiatek, a taki krzaczek ma inne właściwości lecznicze i działanie chciałabym was zainspirować i pomóc w wyborze odpowiednich roślin dla siebie. Każda z nich ma unikalny wygląd a w odpowiedniej kompozycji będzie tworzyć wspaniały klimat w naszych pomieszczeniach.

WIĘCEJ